زیباسازی ایستگاه های دریافت پسماند خشک در آستانه نوروز

folder_openدسته‌بندی نشده
commentبدون دیدگاه

در آستانه فرارسیدن سال نو شرکت مدیریت پسماند شهرداری‌های شاهین شهر و میمه، خمینی شهر و برخوار نسبت به بازسازی ،ترمیم و زیباسازی منظر شهری اقدام به رنگ آمیزی و نقاشی ایستگاه های دریافت پسماند خشک نمود.

مجتبی باقرزاده،معاون اجرایی و خدمات شهر اظهار داشت: توجه به محیط زیست و حفظ سلامتی انسان و کلیه موجودات کره زمین یکی از اصول اساسی در بقای زندگی و استفاده از مواهب خدادادی است.کنترل آلودگی‌های محیط از جمله مواد زائد جامد، بخش مهمی از این وظیفه را تشکیل می‌دهد و تفکیک در مبدا یکی از مهم ترین و کم هزینه ترین روشهای جداسازی و تفکیک مواد زائد، محسوب می‌شود که ایستگاههای ثابت دریافت پسماند خشک از موارد تفکیک در مبدأ محسوب می شود که با هزینه کمتر در جهت استفاده مجدد از مواد و انرژی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

معاون اجرایی و خدمات شهر شرکت مدیریت پسماند گفت: به منظور زیباسازی ایستگاههای دریافت اقلام قابل بازیافت از مواد بازیافتی نظیر شیشه، چوب و پلاستیک استفاده شده که جلوه خاصی به شهر و ایستگاه می‌بخشد.در فاز اول تعداد 10 ایستگاه در شهرستان‌های شاهین شهر،خمینی شهر و برخوار زیباسازی شده است.

وی در ادامه افزود : از اواسط اسفند ماه سال جاری نیز کلیه ایستگاه‌های ثابت شاهین شهر آماده پذیرش پسماند الکترونیک می‌باشند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست