کارگاه آموزشی تأمین بهداشت، ایمنی و سلامت کارگران خدمات شهری خمینی‌شهر برگزار شد

folder_openدسته‌بندی نشده
commentبدون دیدگاه

به گزارش روابط ‌عمومی، مدیر (HSE) شرکت مدیریت پسماند گفت: قشر زحمتکش پاکبانان نقش مهمی در جامعه و حفظ سلامت شهروندان به عهده دارند و به‌ موازات آن پاکیزگی شهر زمانی اتفاق می‌افتد که پاکبانان دارای نشاط و سلامت جسمانی باشند.

وی افزود: این آموزش‌ها که در سطح مقدماتی برگزار می‌شوند شامل سه گروه کارگران، سرکارگران و رانندگان خدمات شهری است که مشمول آموزش‌های لازم در خصوص رعایت ایمنی و بهداشت‌کار، بیماری‌های ناشی از حمل و جمع‌آوری پسماند، شناسایی حوادث ناشی از کار، آموزش‌های لازم در خصوص کمک‌های اولیه، نحوه صحیح استفاده از لوازم حفاظت فردی و نکات حائز اهمیت است و آموزش‌های لازم جهت پیشگیری از وقوع حوادث  به کارگران خدمات شهری ارائه می‌شود.

خانم فرهادی منش با اشاره به اینکه این آموزش‌ها يكي از اهداف و سیاست‌های شرکت مدیریت پسماند به‌ حساب مي‌آيد، گفت: هر محیط کاری دارای عوارض و خطراتی است که می‌تواند سلامت یک فرد را تهدید کند، لذا افزایش آگاهی از خطرات آن شغل می‌تواند نقش مؤثری در جلوگیری از بروز حوادث و یا ایجاد بیماری‌های احتمالی داشته باشد.

وی در پایان تصریح کرد: کارگران خدمات شهری نیز در معرض بسیاری از بیماری و خطرات شغلی هستند که در صورت کم‌توجهی، برخی از این بیماری‌ها ممکن است علاوه بر شخص به خانواده و اجتماع نیز منتقل شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست