وبلاگ – کلاسیک (1 ستون)

چهارشنبه 8 تیر ماه 1401 با حضور اعضای هیئت مدیره، از دو تن از کارمندان نمونه شرکت تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت پسماند، جلسه تجلیل از کارمندان نمونه دفتر مرکزی شرکت و مجتمع بازیافت، پردازش و تولید کود در سال 1400، با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت برگزار شد.

آقای اصغر لطفی، رئیس هیئت مدیره، این برنامه را اقدامی نمادین در راستای تقدیر از زحمات تمامی همکاران پرتلاش مجموعه بر شمردند که منعکس کننده توجه شرکت به تلاش ها و فعالیت های همکاران است.

وی با اشاره به اینکه  موثرترین و مهم‌ترین منابع هر سازمان، نیروی انسانی آن است افزود: هر چه نیروی انسانی سازمان‌ها از کیفیت مطلوب و بالاتری برخوردار باشد، موفقیت، بقا و ارتقاء سازمان بیشتر خواهد شد.

در پایان ایشان برای تمامی همکاران به ویژه همکاران منتخب نمونه آرزوی سلامتی و موفقیت در تمامی عرصه های زندگی و کار نمودند و در این رابطه از دو تن از همکاران نمونه با اهدای لوح و پاداش تقدیر بعمل آمد.

 

question_answerبدون دیدگاه

دیدار مدیرعامل شرکت مدیریت پسماند با نماینده محترم مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی

صبح روز پنج شنبه 2 تیر ماه 1401، مدیرعامل شرکت مدیریت پسماند شهرداری‌های شهرستان‌های شاهین‌شهر و میمه، خمینی شهر و برخوار در دفتر آقای حاجی دلیگانی نماینده مردم محترم شاهین شهر و میمه و برخوار با ایشان دیدار و گزارشی از وضعیت شرکت ارائه دادند.

مسعود شیروانیان با تقدیر از پیگیری مصرانه عضو هیئت رئیسه مجلس و اخذ دستور از وزیر کشور جهت حل مشکل اساسنامه شرکت مدیریت پسماند، از انعقاد قرارداد جدید با کارگران خدمات شهر شهرداری شاهین شهر جهت رفت و روب و جمع آوری پسماند از ابتدای تیر ماه سال جاری خبر داد.

question_answerبدون دیدگاه

جلسه هم اندیشی مدیران شرکتهای مدیریت پسماند استان باحضور معاون وکارشناسان امور شهری وشوراها شنبه 7 خرداد ماه 1401 در استانداری اصفهان برگزارشد

در این نشست معاون دفتر امور شهری و شوراها  به تحلیل وضعیت مدیریت پسماندها در استان اصفهان  و چالش ها، فرصتها و اقدامات صورت گرفته در زمینه اجرایی شدن قوانین مدیریت پسماندها پرداخته و بیان کردند امروزه یکی از مشکلات مهم کشور مسئله پسماند است. ایشان خاطر نشان کردند  با مشارکت دولت و جوامع محلی در زمینه تسریع و بازنگری قوانین مدیریت پسماندها و در سایه اجرای قوانین و مقررات و استفاده از فرصت‌های موجود و نیز همکاری دستگاه های اجرایی ذیربط،  باید بیش از پیش به رفع و بهبود مشکلات و چالش‌های موجود غلبه نمود.

question_answerبدون دیدگاه

حضور مدیرعامل شرکت بازیافت لنجان به همراه مدیر کارخانه و کارشناسان جهت بازدید از مجتمع بازیافت، پردازش و تولید کود

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت پسماند روز یکشنبه مورخ 1401/02/25مدیر عامل شرکت بازیافت لنجان بهمراه جمعی از کارشناسان آن شرکت از مجتمع بازیافت، پردازش و تولید کود شرکت مدیریت پسماند شهرداری‌های شاهین شهر و میمه، خمینی شهر و برخوار بازدید نمودند.

دراین بازدیدو با حضور بازدیدکنندگان در محوطه مجتمع بازیافت، مهندس شیروانیان،مدیرعامل شرکت مدیریت پسماند شرح مختصری از روند فعالیت‌های زیست محیطی در مجتمع بازیافت را برای حاضرین بیان کردند.

در ادامه مهمانان از  خطوط پردازش پسماند و تولید و تصفیه کود کمپوست این مجموعه بازدید نموده و در جریان روش های مدیریت پسماند و فعالیت‌هایزیست محیطی در آن مجموعه قرار گرفتند.

شایان ذکر است که مدیران عامل شرکتها نیز خواستار تعاملبین سازمانی در زمینه انتقال تجارب شدند.

بازدید آموزشی شهرداران و معتمدین نواحی و محلات شاهین شهر از مجتمع بازیافت، پردازش و تولید کود

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت پسماند روز جمعه مورخ 1401/02/02به مناسبت گرامیداشت روز زمین پاک، رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر به همراه تعدادی ازهمکاران و شهرداران مناطق و معتمدین نواحی و محلات شاهین‌شهر از مجتمع بازیافت، پردازش و تولید کود شرکت مدیریت پسماند شهرداری‌های شاهین‌شهر و میمه، خمینی شهر و برخوار بازدید نمودند و  از نزدیک در جریان روند تفکیک پسماندها و چرخه آن قرار گرفتند.

 مهندس شیروانیان مدیرعامل شرکت مدیریت پسماند در این بازدید تصریح کرد: روزانه 326 تن پسماند خانگی وارد مجتمع می‌گردد  که از این مقدار 10درصد آن قابلیت تبدیل به کود کمپوست را دارد و 2 درصد آن را مواد قابل بازیافت تشکیل می‌دهد که امیدواریم با فرهنگ‌سازی در این زمینه این میزان به مراتب افزایش پیدا کند لذا در این راستا از شهروندان درخواست می‌کنیم با کاهش تولید پسماند و تفکیک از مبدأ و تغییرالگوی مصرف در بهبود عملکرد نظام پسماند شهری و حفظ محیط زیست مشارکت کنند.

question_answerبدون دیدگاه

بازدید دوره‌ای از خودروهای جمع‌آوری و حمل اقلام قابل بازیافت

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت پسماند در روز شنبه مورخ 1401/01/27خودروهای جمع‌آوری و حمل پسماندهای قابل بازیافت مخصوص درب منازل شاهین شهر مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت مدیریت پسماند گفت: در جهت بهبود خدمات‌رسانی به شهروندان عزیز و بمنظور جلوگیری از بروز  هرگونه خطرات احتمالی و اختلال در جمع آوری پسماندهای قابل بازیافت سطح شهر تمامی خودروهای جمع‌آوری مخصوص درب منازل مورد بررسی کارشناسان شرکت قرار گرفت.

شیروانیان افزود: تمامی قسمت‌های فنی(موتور، گیربکس و جلوبندی)، ظاهر(شیشه‌ها، لاستیک‌ها، آینه‌ها، بدنه و بنرهای نصب شده) کلیه خودروهای جمع آوری پسماندهای بازیافتی شاهین شهر جهت افزایش کیفیت خدمات‌رسانی به صورت دقیق و کارشناسانه بازدید شد.

وی در آخر خاطر نشان کرد : این خودروها به صورت مداوم و دوره‌ای مورد بازدید قرار می‌گیرد تا در بحث جمع آوری و انتقال پسماندها عملکردی بدون خلل و مشکل داشته باشیم.

question_answerبدون دیدگاه
فهرست