• Slide 1

  فعالیت های پژوهشی و آموزشی شرکت

  چاپ و توزيع بروشور ها و كاتالوگهاي اطلاع رساني
  شركت در نمايشگاههاي مختلف و متعدد
  توزيع رايگان ظروف ويژه جمع آوري مواد قابل بازيافت
  تشکیل کارگروه های تخصصی و فنی

 • Slide 2

  بسترسازی، پشتیبانی و برنامه‌ریزی
  جلب سرمایه و مشاركت بخش خصوصی
  كاهش تصدی‌گری شرکت در فعالیت‌های خدماتی
  تجاری، پژوهشی، تولیدی، فنی و مهندسی ذیربط

 • Slide 3


شرکت مدیریت پسماند شهرداری های شاهین شهر، برخوار و میمه

مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید حوزه معاونت اجرایی و خدمات شهر شرکت

مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید حوزه معاونت اجرایی و خدمات شهر شرکت

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت پسماند شهرداری های شاهین شهر و  میمه ، خمینی شهر و برخوار  ، در روز سه شنبه  مورخ 25/8/1395 طی مراسمی در محل ساختمان معاونت اجرایی و  خدمات شهر شرکت با حضور مدیرعامل شرکت و مسوول امور شهر شهرداری شاهین شهر و همچنین معاونین و مسوولین خدمات شرکت  مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید معاونت خدمات شهر انجام گردید.

در این مراسم محمد باقر ربیعی مدیرعامل شرکت از تلاش های شبانه روزی مهندس مسعود شیروانیان در مدت زمان مسوولیت ایشان در امور خدمات شهر شرکت که همزمان مسوولیت معاونت فنی و مدیریت کارخانه را نیز بر عهده داشتند  تشکر و قدردانی نمودند و توضیحاتی در خصوص تاریخچه شرکت و  وضعیت جاری و  سختی های وظایف سرپرستان و سرکارگران و کارگران  خدمات باتوجه به اینکه امور رفت و روب و خدمات شهری  شبانه روزی بوده و هیچ وقت تعطیلی ندارد صحبت هایی بیان نمودند و از تک تک سرکارگران و سرپرستان که حلقه واسط بین حوزه مدیریت و پاکبانان  و  واحد نظارت شهرداری می باشند تشکر وقدردانی نمودند .

 در ادامه مدیرعامل  به خدماتی که برای همکاران پاکبان و افراد طرف قرارداد  انجام شده اشاره ای داشتند  از جمله موضوعات مهم انجام شده شامل : موضوع  رفاهیات کارگران و انجام طرح طبقه بندی مشاغل  اعمال مشاغل  سخت و زیان آور برای کارگران خدمات شرکت ، تجهیز واحد موتوری شرکت با اضافه شدن 18 دستگاه خودرو در ناوگان جمع آوری وحمل پسماندها در شهر های تحت پوشش ،  راه اندازی تعاونی مسکن شرکت ، راه اندازی صندوق قرض الحسنه کارکنان شرکت ،  بیمه تکمیل درمان همکاران ، راه اندازی سکوی موقت بارگیری پسماندها در دو ماه آینده در حوالی پل ولی عصر  شاهین شهر که توسط شهرداری شاهین شهر انجام میشود.

 ایشان نظارت بر امور محوله و انجام کار به بهترین شکل  و توجه  به بحث رعایت مسایل ایمنی و حفاظت کارگران در هنگام کار را از وظایف مهم و اساسی سرکارگران وسرپرستان حوزه خدمات برشمردند و توصیه نمودند در هنگام کار جدیت و اهتمام در به بدست آوردن رضایت خداوند و شهروندان را سرلوحه کارخود قرار دهند.

در این  مراسم مهندس مسعود شیروانیان  که مسوولیت سرپرستی حوزه معاونت اجرایی و خدمات شهر شرکت را برعهد داشتند ابتدا گزارشی از وضعیت قبلی و جاری شرکت در مدت زمان  سرپرستی را به حاضرین ارایه  دادند . همچنین حیدرعلی صادق گلی مسوول امور شهر شهرداری شاهین شهر  ضمن بیان توضیحاتی  از خدمات و تلاشهای شرکت در حوزه خدمات و تنظیف شهر  تشکر و قدردانی نمودند.

در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر از خدمات  یک ساله مسعود شیروانیان در سمت سرپرستی معاونت اجرایی و خدمات شهر شرکت تشکر و قدردانی گردید و مجتبی باقرزاده دستجردی به عنوان سرپرست جدید حوزه معاونت اجرایی و خدمات شهری شرکت معرفی شدند.

لازم به ذکر است مجتبی باقرزاده از کارمندان باسابقه در حوزه خدمات شهر در مجموعه شهرداری ها  می باشند و پیش از این در سمت معاونت خدمات شهری شهرداری گرگاب مشغول بکار بوده اند/.


 1037,    اخبار

نظر دادن

تصویر روز

آخرین اخبار همراه با تصویر

کنترل کیفیت خدمات

میزان فعالیت ها و کیفیت خدمات این شرکت به شرح زیر است:

95%

بازیافت

95% Complete (success)

100%

انتقال

100% Complete (success)

97%

فرهنگ سازی

97% Complete (success)

100%

برنامه ریزی

100% Complete (success)

100%

اجرا

100% Complete (success)

اوقات شرعی

آمار بازدید سایت

امروز
دیرور
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل بازدید
103
2128
6037
7946
25012
27505
1701939

پیش بینی امروز
2424

7.91%
13.77%
11.24%
1.04%
0.16%
65.88%

آدرس آی پی شما:54.87.18.165

ارتباط با مدیرعامل

ارتباط با ما

آدرس شرکت: شاهین شهر، بلوار امام خمینی،خیابان شهید بهشتی(مخابرات)، انتهای فرعی 9 غربی، پلاک68، شرکت مدیریت پسماند شهرداریها
تلفن: 03145290800
فکس: 03145366850

 آدرس کارخانه: اتوبان اصفهان-تهران، نرسیده به پلیس راه، کیلومتر 8 جاده چرمشهر
تلفکس: 03145644030

bluebrowncustomgreenorangepinkredturquoiseyellow