• Slide 1

  فعالیت های پژوهشی و آموزشی شرکت

  چاپ و توزيع بروشور ها و كاتالوگهاي اطلاع رساني
  شركت در نمايشگاههاي مختلف و متعدد
  توزيع رايگان ظروف ويژه جمع آوري مواد قابل بازيافت
  تشکیل کارگروه های تخصصی و فنی

 • Slide 2

  بسترسازی، پشتیبانی و برنامه‌ریزی
  جلب سرمایه و مشاركت بخش خصوصی
  كاهش تصدی‌گری شرکت در فعالیت‌های خدماتی
  تجاری، پژوهشی، تولیدی، فنی و مهندسی ذیربط

 • Slide 3


شرکت مدیریت پسماند شهرداری های شاهین شهر، برخوار و میمه

با حضور معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و دیگر مسوولین بهره برداری از مجموعه ساختمان رفاهی ، خدماتی و آزمایشگاه کارخانه تولید کود و موادآلی انجام شد

با حضور معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و دیگر مسوولین بهره برداری از مجموعه ساختمان رفاهی ، خدماتی و آزمایشگاه کارخانه تولید کود و موادآلی انجام شد

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت پسماند شهرداری های شاهین شهر و میمه ، خمینی شهر و برخوار ، روز شنبه مورخ 1395/11/9 طی مراسمی با حضور معاون محترم هماهنگی  امور عمرانی استانداری اصفهان ، مدیرکل محترم دفتر فنی استانداری ،  مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان اصفهان ، فرماندار و امام جمعه      شاهین شهر ، اعضای شورای شهر ،  شهرداران سهامدار  ، مدیران عامل شرکت های بازیافت استان و دیگر مسوولین ،  مجموعه ساختمان آزمایشگاه ، خدماتی  و رفاهی  کارخانه تولیدکود و مواد آلی مورد بهره برداری قرار گرفت.

محمد علی طرفه معاون هماهنگی امور  عمرانی استانداری اصفهان در این آیین ضمن ادای احترام به شهدای مجموعه مدیریت شهری کشور به ویژه شهدای آتش نشان حادثه ساختمان پلاسکوی تهران گفت: امروزه در کشور به ویژه در استان اصفهان چالش زیست محیطی مهمترین چالش پیشروی ماست. که خوشبختانه با فعالیت های انجام شده خصوصاً در سه سال گذشته اقدامات موثری در دولت تدبیر و امید بعمل آمده است.

وی در ادامه افزود: موضوعات محیط زیستی در بخش های آب، هوا ، خاک و پسماند در شهرها و روستاها و پساب ها را شامل می شود. ایشان از مجموعه عوامل شرکت مدیریت پسماند شهرداری های شاهین شهر و میمه ، خمینی شهر و برخوار که از ابتدای راه اندازی شرکت تاکنون با سعی و کوشش و عشق و تعصب خدمات ارزشمندی در راستای معظل پسماند و پردازش آن انجام داده اند تشکر نمود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان با اشاره به دو مؤلفه اصلی بومی سازی تجهیزات کارخانه های مدیریت پسماندها و بازیافت و کیفی سازی آنان گفت : خوشبختانه این کارخانه این مؤلفه ها را داراست.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان تصریح نمود ، فعالیت ها و اقداماتی که در محتمع تولید کود و مواد آلی شرکت مدیریت پسماند شهرداریهای  شاهین شهر و میمه ، خمینی شهر و برخوار صورت می گیرد را    می توان به عنوان پایلوت یا پشتیبانی کننده فعالیت های زیست محیطی در استان و کشور مطرح نمود. 

 حسین امیری شهردار شاهین شهر و رئیس هیئت مدیره نیز در این آیین ، ضمن تشکر از تلاش های شبانه روزی مدیرعامل شرکت و عوامل زیرمجموعه گفت: با تدابیر و برنامه ریزی های دقیق و دور اندیشی های بالا در مجموعه مدیریت و کارشناسان و کارگران پسماند سبب گردیده این شرکت در سطح استان و کشور مطرح باشد.

وی در ادامه افزود ، ساختمان آزمایشگاه کارخانه تولید کود و مواد آلی شرکت مدیریت پسماند شهرداری      شاهین شهرو میمه ، خمینی شهر و برخوار  برای نمونه گیری کود کمپوست و انجام آزمایش های لازم به منظور  بهبود هرچه بیشتر کیفیت کود کمپوست راه اندازی گردیده است            

رئیس هیات مدیره شرکت بیان داشتند ،  این شرکت با کارشناسان خبره توانسه  است از ابتدای راه اندازی تاکنون در زمینه آموزش های تفکیک از مبدأ در شهرهای سهامدار ، استفاده از ماشین آلات بروز و تولید داخل و نیز استفاده از شرکت های دانش بنیان می تواند الگوی بسیار خوبی در سطح کشور مطرح گردد.

اسماعیل فرهادی رئیس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه به نمایندگی از شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای سه شهرستان بیان داشتند ،  از مجموعه عوامل کارخانه مدیریت پسماند و اعضای هیات مدیره کمال تشکر و امتنان را دارم.

وی در ادامه افزود ، خوشبختانه کارخانه مدیریت پسماند شهرداری های شاهین شهر و میمه ، خمینی شهر و برخوار توانسته جایگاه بسیار خوبی در سطح استان و کشور داشته باشد و این مهم مایه افتخار و مباهات ماست.                                                              

محمد باقر ربیعی مدیر عامل شرکت مدیریت پسماند شهرداری های شاهین شهر و میمه ، خمینی شهر و برخوار در این آیین گفت ، روزانه حدود 280 تن پسماند خانگی جهت پردازش  وارد کارخانه می شود. و در سال گذشته حدود 7300 تن کودکمپوست در کارخانه بازیافت فرآوری شده است و کود کمپوست پس از طی فرآیند   مربوطه  ،  پردازش و قابل استفاده می گردد.که البته شرکت دارای نشان استاندارد کود کمپوست می باشد.

 مدیر عامل شرکت مدیریت پسماند شهرداری های شاهین شهر و میمه ، خمینی شهر و برخوار خاطر نشان نمود ، این آزمایشگاه در آینده نزدیک به یک آزمایشگاه مرجع در استان اصفهان تبدیل خواهد شد و برنامه ریزی لازم انجام شده ،  بنحوی است که افق توسعه و پیشرفت برای سالهای آتی دیده شده که بتواندسرویس دهی را  بنحو مطلوب انجام شود. در ادامه ایشان یادآور شدند  یکی از دستاوردهای بومی سازی ماشین آلات بجز ماشین آلات پردازش  ، دستگاه تبدیل شرابه به پودر خشک می باشد.

همچنین  یکی از علل رمز موفقیت این شرکت را همکاری بسیار خوب شهرداران ، اعضای هیات مدیره و همکاران بسیار خوب و همکاری سایر مسوولین شهرستان و استان دانست و از تلاش همه این عزیزان تشکر و قدردانی نمود.

شایان  ذکر است در ساختمان مزبور کلیه نیاز های فعلی و آینده کارخانه پیش بینی شده است  و شامل واحد های آزمایشگاه  ، ایمنی و بهداشت ، رختشوی خانه ، سالن غذاخوری ، نمازخانه و... میباشد  و  با بهره برداری از واحد آزمایشگاه کارخانه  علاوه بر رفع نیاز کارخانه ، شرکت ها و سازمان های دیگر در استان  نیز میتوانند از خدمات این مجموعه استفاده نمایند و فرآیند کنترل کیفی کود تولیدی کارخانه به صورت مستمر تحت نظارت میباشد.


 878,    17  بهمن  1395 ,   اخبار

نظر دادن

تصویر روز

آخرین اخبار همراه با تصویر

کنترل کیفیت خدمات

میزان فعالیت ها و کیفیت خدمات این شرکت به شرح زیر است:

95%

بازیافت

95% Complete (success)

100%

انتقال

100% Complete (success)

97%

فرهنگ سازی

97% Complete (success)

100%

برنامه ریزی

100% Complete (success)

100%

اجرا

100% Complete (success)

اوقات شرعی

آمار بازدید سایت

امروز
دیرور
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل بازدید
251
2945
7221
8446
29655
26952
2418766

پیش بینی امروز
504

6.27%
14.10%
8.69%
0.96%
0.17%
69.81%

آدرس آی پی شما:3.238.190.82

ارتباط با مدیرعامل

ارتباط با ما

آدرس شرکت: شاهین شهر، بلوار امام خمینی،خیابان شهید بهشتی(مخابرات)، انتهای فرعی 9 غربی، پلاک66، شرکت مدیریت پسماند شهرداریها
کدپستی:8314663113
تلفن: 03145290800
فکس: 03145366850
 آدرس کارخانه: اتوبان اصفهان-تهران، نرسیده به پلیس راه، کیلومتر 8 جاده چرمشهر
تلفکس: 03145644030
bluebrowncustomgreenorangepinkredturquoiseyellow