شرکت مدیریت پسماند شهرداریهای شهرستان‌های شاهین شهر ومیمه ، خمینی شهر و برخوار

انتخاب مدیرعامل شرکت مدیریت پسماند شهرداریهای شاهین شهر و میمه، خمینی شهر و برخوار بعنوان کارفرمای سرآمد استان اصفهان

مسعود شیروانیان، مدیرعامل شرکت مدیریت پسماند گفت: طبق ارزیابی های دقیق، ده کارفرما در استان اصفهان برمبنای داوری سازمان صمت، اداره کار و رفاه اجتماعی، اداره کل استاندارد، سازمان امور مالیاتی و انجمن صنفی کارفرمایان و استانداری استان برگزیده شدند و شرکت مدیریت پسماند نیز حائز دریافت تندیس کارفرمای سرآمد استان شده است.
کانون انجمنهای صنفی کارفرمایان استان اصفهان ده کار فرمای سرآمد را طی دو دوره داوری با ده رویکرد فنی،علمی،اقتصادی و اجتماعی انتخاب نمود و در تاریخ ۱۹ مهرماه مبادرت به معرفی این کارفرمایان به جامعه کار و تولید و مسئولین و مدیران ارشد استان خواهد نمود .
این رویداد طبق آیین نامه مصوب هر سال انجام می پذیرد و کارفرمایانی که ۳ تا ۵ سال به صورت متوالی کارت کارفرمایی زرین داشته باشند می‌توانند در این رقابت شرکت کنند.
این کار فرمایان پس از ۲ مرحله داوری توسط ۱۳۳ انجمن عضو در کانون کارفرمایان مورد راستی آزمایی داده‌ها قرار گرفتند از جمله شاخص‌های مهم انتخاب در این رقابت، دارا بودن پروانه بهره‌برداری و و تعداد نیروی کار مناسب و ارائه مدارک بهره‌وری و کنترل کیفی و رعایت مقررات استاندارد و حافظ محیط زیست را می‌توان نام برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *