شرکت مدیریت پسماند شهرداریهای شهرستان‌های شاهین شهر ومیمه ، خمینی شهر و برخوار

اولین جلسه آموزشی سرکارگران خدمات شهری شرکت برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت پسماند شهرداری‌ها، روز دوشنبه مورخ 13 تیرماه 1401 اولین جلسه آموزشی سرپرستان و سرکارگران خدمات شهری با حضور معاون اجرایی و خدمات شهری شرکت برگزار گردید.

مجتبی باقرزاده، معاون اجرایی و خدمات شهری شرکت گفت: هدف از برگزاري اين دوره ارتقا سطح علمي و عملي سرپرستان و سركارگراني است كه قصد تصدي‌گري مناطق مختلف شهر شاهین شهر را دارند.

وی افزود: در اين دوره حدود 9 نفر از سرپرستان و سركارگران که در امر خدمات شهري فعالیت دارند از نظر مباني علمي و مباني مديريت محله آموزش مي‌بينند و اين آموزش‌ها را به كارگران زيرمجموعه خود انتقال مي‌دهند. وي با اشاره به اينكه هر يك از این افراد  به صورت متوسط 20 كارگر را در زير مجموعه خود مدیریت می‌کنند، اظهار داشت: برگزاري اين دوره‌هاي آموزشي باعث کاهش هزينه‌ها و افزايش كيفيت در ارائه خدمات به شهروندان خواهد شد.

در این جلسه آقای محمد حقیقی‌فر مشاور خدمات کارشناسی در حوزه مدیریت منابع انسانی بعنوان مدرس و سخنران حضور داشتند و سرپرستان و سركارگران با شرح وظايف خود آشنا شده‌ تا بتوانند كارگران زير مجموعه خود را هر چه بهتر رهبري كنند و در نهايت ضمن رعایت اصول و موازین قانونی نسبت به ارائه خدمات مناسب به شهروندان تلاش بیشتر داشته باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *