شرکت مدیریت پسماند شهرداریهای شهرستان‌های شاهین شهر ومیمه ، خمینی شهر و برخوار

برگزاری مراسم تودیع و معارفه معاون مالی و اداری و سرپرست معاونت اجرایی و خدمات شهری

به گزارش روابط عمومی در تاریخ 1402/10/09با حضور مدیر عامل ‌، معاونین و کارمندان شرکت مدیریت پسماند، مراسم تودیع و معارفه معاونین قدیم و جدید این شرکت برگزار گردید .

 آقای مهندس شیروانیان در ابتدای این مراسم ضمن قدردانی از تلاش های آقای اصغر فاتحی در طول دوران تصدی پست معاونت مالی و اداری شرکت، آقای مجتبی باقرزاده را به عنوان معاونت جدید مالی و اداری معرفی کردند.

در ادامه این مراسم آقای فاتحی معاون سابق مالی و اداری، در سخنانی با قدردانی از تلاش ها و همکاری‌های کارکنان ، انتصاب آقای باقرزاده را به ایشان تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد که ایشان با تخصص، تجربه و توانمندی های بالایی که دارا هستند جایگاه شرکت را بیش از پیش ارتقاء بخشند.

همچنین در این مراسم معارفه آقای محمدتقی سلمانی فرد بعنوان سرپرست معاونت اجرایی و خدمات شهری شرکت نیز انجام پذیرفت.

مدیرعامل در ادامه با تشکر از آقای سلمانی فرد در قبول مسئولیت سرپرست معاونت اجرایی و خدمات شهری تاکید کرد: سابقه درخشان مدیریتی، احراز پست‌های اجرایی مختلف ، تخصص و تجربه، ایشان را مبدل به بهترین گزینه برای تصدی معاونت اجرایی نمود.

وی در پایان با اشاره به جایگاه مطلوب شرکت مدیریت پسماند از منظر بسیاری از شاخص‌ها اظهار امیدواری کرد که با همراهی و همکاری همگانی شاهد پیشرفت روز افزون شرکت در ابعاد مختلف  باشیم.

در پایان این مراسم، به پاس زحمات آقای فاتحی در طول تصدی پست معاونت مالی و اداری، لوح تقدیر به ایشان تقدیم شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *