شرکت مدیریت پسماند شهرداریهای شهرستان‌های شاهین شهر ومیمه ، خمینی شهر و برخوار

زیباسازی ایستگاه های دریافت پسماند خشک در آستانه نوروز

در آستانه فرارسیدن سال نو شرکت مدیریت پسماند شهرداری‌های شاهین شهر و میمه، خمینی شهر و برخوار نسبت به بازسازی ،ترمیم و زیباسازی منظر شهری اقدام به رنگ آمیزی و نقاشی ایستگاه های دریافت پسماند خشک نمود.

مجتبی باقرزاده،معاون اجرایی و خدمات شهر اظهار داشت: توجه به محیط زیست و حفظ سلامتی انسان و کلیه موجودات کره زمین یکی از اصول اساسی در بقای زندگی و استفاده از مواهب خدادادی است.کنترل آلودگی‌های محیط از جمله مواد زائد جامد، بخش مهمی از این وظیفه را تشکیل می‌دهد و تفکیک در مبدا یکی از مهم ترین و کم هزینه ترین روشهای جداسازی و تفکیک مواد زائد، محسوب می‌شود که ایستگاههای ثابت دریافت پسماند خشک از موارد تفکیک در مبدأ محسوب می شود که با هزینه کمتر در جهت استفاده مجدد از مواد و انرژی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

معاون اجرایی و خدمات شهر شرکت مدیریت پسماند گفت: به منظور زیباسازی ایستگاههای دریافت اقلام قابل بازیافت از مواد بازیافتی نظیر شیشه، چوب و پلاستیک استفاده شده که جلوه خاصی به شهر و ایستگاه می‌بخشد.در فاز اول تعداد 10 ایستگاه در شهرستان‌های شاهین شهر،خمینی شهر و برخوار زیباسازی شده است.

وی در ادامه افزود : از اواسط اسفند ماه سال جاری نیز کلیه ایستگاه‌های ثابت شاهین شهر آماده پذیرش پسماند الکترونیک می‌باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *