وبلاگ – کلاسیک (1 ستون)

اولین جلسه آموزشی سرکارگران خدمات شهری شرکت برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت پسماند شهرداری‌ها، روز دوشنبه مورخ 13 تیرماه 1401 اولین جلسه آموزشی سرپرستان و سرکارگران خدمات شهری با حضور معاون اجرایی و خدمات شهری شرکت برگزار گردید.

مجتبی باقرزاده، معاون اجرایی و خدمات شهری شرکت گفت: هدف از برگزاري اين دوره ارتقا سطح علمي و عملي سرپرستان و سركارگراني است كه قصد تصدي‌گري مناطق مختلف شهر شاهین شهر را دارند.

وی افزود: در اين دوره حدود 9 نفر از سرپرستان و سركارگران که در امر خدمات شهري فعالیت دارند از نظر مباني علمي و مباني مديريت محله آموزش مي‌بينند و اين آموزش‌ها را به كارگران زيرمجموعه خود انتقال مي‌دهند. وي با اشاره به اينكه هر يك از این افراد  به صورت متوسط 20 كارگر را در زير مجموعه خود مدیریت می‌کنند، اظهار داشت: برگزاري اين دوره‌هاي آموزشي باعث کاهش هزينه‌ها و افزايش كيفيت در ارائه خدمات به شهروندان خواهد شد.

در این جلسه آقای محمد حقیقی‌فر مشاور خدمات کارشناسی در حوزه مدیریت منابع انسانی بعنوان مدرس و سخنران حضور داشتند و سرپرستان و سركارگران با شرح وظايف خود آشنا شده‌ تا بتوانند كارگران زير مجموعه خود را هر چه بهتر رهبري كنند و در نهايت ضمن رعایت اصول و موازین قانونی نسبت به ارائه خدمات مناسب به شهروندان تلاش بیشتر داشته باشند.

question_answerبدون دیدگاه

چهارشنبه 8 تیر ماه 1401 با حضور اعضای هیئت مدیره، از دو تن از کارمندان نمونه شرکت تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت پسماند، جلسه تجلیل از کارمندان نمونه دفتر مرکزی شرکت و مجتمع بازیافت، پردازش و تولید کود در سال 1400، با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت برگزار شد.

آقای اصغر لطفی، رئیس هیئت مدیره، این برنامه را اقدامی نمادین در راستای تقدیر از زحمات تمامی همکاران پرتلاش مجموعه بر شمردند که منعکس کننده توجه شرکت به تلاش ها و فعالیت های همکاران است.

وی با اشاره به اینکه  موثرترین و مهم‌ترین منابع هر سازمان، نیروی انسانی آن است افزود: هر چه نیروی انسانی سازمان‌ها از کیفیت مطلوب و بالاتری برخوردار باشد، موفقیت، بقا و ارتقاء سازمان بیشتر خواهد شد.

در پایان ایشان برای تمامی همکاران به ویژه همکاران منتخب نمونه آرزوی سلامتی و موفقیت در تمامی عرصه های زندگی و کار نمودند و در این رابطه از دو تن از همکاران نمونه با اهدای لوح و پاداش تقدیر بعمل آمد.

 

question_answer1 دیدگاه

دیدار مدیرعامل شرکت مدیریت پسماند با نماینده محترم مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی

صبح روز پنج شنبه 2 تیر ماه 1401، مدیرعامل شرکت مدیریت پسماند شهرداری‌های شهرستان‌های شاهین‌شهر و میمه، خمینی شهر و برخوار در دفتر آقای حاجی دلیگانی نماینده مردم محترم شاهین شهر و میمه و برخوار با ایشان دیدار و گزارشی از وضعیت شرکت ارائه دادند.

مسعود شیروانیان با تقدیر از پیگیری مصرانه عضو هیئت رئیسه مجلس و اخذ دستور از وزیر کشور جهت حل مشکل اساسنامه شرکت مدیریت پسماند، از انعقاد قرارداد جدید با کارگران خدمات شهر شهرداری شاهین شهر جهت رفت و روب و جمع آوری پسماند از ابتدای تیر ماه سال جاری خبر داد.

question_answerبدون دیدگاه

جلسه هم اندیشی مدیران شرکتهای مدیریت پسماند استان باحضور معاون وکارشناسان امور شهری وشوراها شنبه 7 خرداد ماه 1401 در استانداری اصفهان برگزارشد

در این نشست معاون دفتر امور شهری و شوراها  به تحلیل وضعیت مدیریت پسماندها در استان اصفهان  و چالش ها، فرصتها و اقدامات صورت گرفته در زمینه اجرایی شدن قوانین مدیریت پسماندها پرداخته و بیان کردند امروزه یکی از مشکلات مهم کشور مسئله پسماند است. ایشان خاطر نشان کردند  با مشارکت دولت و جوامع محلی در زمینه تسریع و بازنگری قوانین مدیریت پسماندها و در سایه اجرای قوانین و مقررات و استفاده از فرصت‌های موجود و نیز همکاری دستگاه های اجرایی ذیربط،  باید بیش از پیش به رفع و بهبود مشکلات و چالش‌های موجود غلبه نمود.

question_answerبدون دیدگاه

حضور مدیرعامل شرکت بازیافت لنجان به همراه مدیر کارخانه و کارشناسان جهت بازدید از مجتمع بازیافت، پردازش و تولید کود

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت پسماند روز یکشنبه مورخ 1401/02/25مدیر عامل شرکت بازیافت لنجان بهمراه جمعی از کارشناسان آن شرکت از مجتمع بازیافت، پردازش و تولید کود شرکت مدیریت پسماند شهرداری‌های شاهین شهر و میمه، خمینی شهر و برخوار بازدید نمودند.

دراین بازدیدو با حضور بازدیدکنندگان در محوطه مجتمع بازیافت، مهندس شیروانیان،مدیرعامل شرکت مدیریت پسماند شرح مختصری از روند فعالیت‌های زیست محیطی در مجتمع بازیافت را برای حاضرین بیان کردند.

در ادامه مهمانان از  خطوط پردازش پسماند و تولید و تصفیه کود کمپوست این مجموعه بازدید نموده و در جریان روش های مدیریت پسماند و فعالیت‌هایزیست محیطی در آن مجموعه قرار گرفتند.

شایان ذکر است که مدیران عامل شرکتها نیز خواستار تعاملبین سازمانی در زمینه انتقال تجارب شدند.

بازدید آموزشی شهرداران و معتمدین نواحی و محلات شاهین شهر از مجتمع بازیافت، پردازش و تولید کود

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت پسماند روز جمعه مورخ 1401/02/02به مناسبت گرامیداشت روز زمین پاک، رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر به همراه تعدادی ازهمکاران و شهرداران مناطق و معتمدین نواحی و محلات شاهین‌شهر از مجتمع بازیافت، پردازش و تولید کود شرکت مدیریت پسماند شهرداری‌های شاهین‌شهر و میمه، خمینی شهر و برخوار بازدید نمودند و  از نزدیک در جریان روند تفکیک پسماندها و چرخه آن قرار گرفتند.

 مهندس شیروانیان مدیرعامل شرکت مدیریت پسماند در این بازدید تصریح کرد: روزانه 326 تن پسماند خانگی وارد مجتمع می‌گردد  که از این مقدار 10درصد آن قابلیت تبدیل به کود کمپوست را دارد و 2 درصد آن را مواد قابل بازیافت تشکیل می‌دهد که امیدواریم با فرهنگ‌سازی در این زمینه این میزان به مراتب افزایش پیدا کند لذا در این راستا از شهروندان درخواست می‌کنیم با کاهش تولید پسماند و تفکیک از مبدأ و تغییرالگوی مصرف در بهبود عملکرد نظام پسماند شهری و حفظ محیط زیست مشارکت کنند.

question_answerبدون دیدگاه
فهرست